Krajský přebor muži C (2011/2012)

88:60
(24:19, 26:8, 18:14, 20:19)

05/04/2012 19:30

Do posledního zápasu před oblastním finále jsme nastoupili jen s 8 hráči. I když nám již o nic nešlo tak jsme chtěli zápas odehrát důstojně a koncentrovaně. Jenže to se nám v úvodu zcela nedařilo. V útoku to tak nějak šlo, ale obrana byla jak ementál. Sice jsme si udržovali po celou první čtvrtinu mírné vedení, ale Rokycany byly stále tzv. na dostřel, 24:19. Do druhé čtvrtiny jsme udělali jednu, ale zásadní změnu. Místo osobky jsme na soupeře vyrukovali se zónou 2-1-2. Poměrně slušně jsme se v zóně pohybovali. Dále jsme dobře komunikovali a zaskočené Rokycany prohráli úsek od 1. do 6. minuty druhé čtvrtiny 13:0 a o zápasu bylo rozhodnuto. Postupem zápasu si zahrála celá lavička a vedení jsme postupně navýšili až na konečných 30 bodů.

+zápasu: rozložení bodů na všechny hráče, pohyb a komunikace v zóně, doskok

-zápasu: malinké podcenění, obrana prvních 10 minut, za rozhodnutého stavu moc ztrát