Mattoni NBL (2010/2011)

82:65
(24:22 46:34 63:48)

12/03/2011

Oba nováčci soutěže si chtěli udržet vítězné série a tak se očekával zajímavý duel. Úvodní čtvrtina to plně potvrdila. Hrál se vyrovnaný duel a nikdo ze soupeřů si nevypracoval výraznější vedení. Podobný trend pokračoval i ve druhém dějství. Poslední dvě minuty jsme ale nezvládli a prohráli jsme je 2:11. Svitavy získaly po první polovině důležité dvanáctibodové vedení. My jsme bohužel start do třetí čtvrtiny nezvládli a domácí si vybojovali už rozhodující dvacetibodové vedení. I když se náš celek i nadále snažil vrátit se do utkání, na vítězné vlně hrající domácí (čtyři výhry v řadě), nám to nedovolili. Nutno říci, že Svitavy vyhráli zaslouženě. Lépe doskakovaly (38:28), blokovali naše střely (8:1) i střílely tříbodové koše (8:3) i za dva body (46/23 - 46/18).