81:43
(17:11, 41:18, 70:26)

08/11/2008 12:00

Popis zápasu

Sobotní zápas s Pískem jsme odehráli bez boje. V 6té minutě bylo skóre 11:10, ale od té doby soupeř postupně navyšoval své vedení až na téměř 50ti bodový rozdíl, který svítil na tabuli na počátku 4.čtvrtiny. V poslední čtvrtině za Písek hráli hráči z lavičky a tak se skóre mírně upravilo. Musím říct, že Písek vyhrál zcela zaslouženě, ale zápas jsme mu odevzdali moc lehce. V obraně se nám nechce jít 'na krev' a obrana před tím než hráč dostane míč téměř neexistuje. Odstupování ze slabé strany a braní na záda po střele soupeře stále není samozřejmostí. V útoku je to hra 1 proti všem bez snahy vytvořit spoluhráči pozici. Máme na čem pracovat.

+ zápasu: Jediné plus zápasu vidím v překonávání presu při kterém jsme neztratili snad ani jeden míč.

- zápasu: Zakončení v přečíslení po překonání presu => Situace 3na2 řešíme hrou 1na1 s nedůrazným nájezdem do koše, kdy často končíme střelou z dvojtaktu mimo bednu. Neexistující rychlý protiútok. Laxní obrana a doskakování kdy skáčeme na míč na obroučce místo braní na záda.