U11 krajský přebor (2013/2014)

95:12
(28:2;46:6;77:10)

28/09/2013 10:00

Dne 28. září jsme k prvnímu zápasu zavítali  na palubovku týmu Jiskra Domažlice. Už od prvních minut bylo vidět, že máme nad právě začínajícími hráči z Domažlic převahu. Tomu odpovídalo i skóre po 1. čtvrtině (28:2). Kluci si tak mohli vyzkoušet to, na co jsme se zaměřovali na trénincích (ať už to bylo proměňování dvojtaktů z právé nebo levé strany, tak i správné postavení hráče při obraně). Zápas se povedl i z toho hlediska, že se skoro všichni hráči dokázali bodově prosadit a vykouzlili tím úsměv na tváři rodičům, kteří se na zápase sešli v hojném počtu a dětem vytvořili pěknou zápasovou atmosféru. Pochvala patří také našim nováčkům, pro které to byl více méně první mistrovský zápas, kterého se nezalekli a dokázali přidat nějaké body na našem skóre. Ačkoliv se nám první zápas povedl, nesmíme usnout na vavřínech a musíme dále trénovat, jelikož je stále ještě co pilovat.

Další zápas odehrajeme příští sobotu (5.řjna) v Sokolově.