Trojky: 7/5

Fauly: 23/19

Šestky: 15/8,27/11

Čtvrtiny: 25:22, 9:20, 21:12, 14:15, 8:4

Do zápasu jsme vstoupili lépe něž předešlý den. Celá první čtvrtina byla přetahovaná, kterou nakonec domácí celek vyhrál 25:22. Ve druhé čtvrtině jsme zlepšili obranu, začali více využívat podkošové hráče a vytvořili si 8 bodové vedení. Ve třetím dějství se nám dařilo sbírat fauly domácích hráčů a do 5.minuty trestat tyto chyby úspěšnou střelbou trestných hodů (8/6). Jenže poté jako bychom se uspokojili vedením, polevili jsme v obraně, přestali dávat šestky (8/3) a Litoměřice šli do vedení 55:54. Poslední čtvrtina byla opět přetahovanou až do konce kdy svítil na ukazateli stav 69:69 a následovalo prodloužení. V něm ukázali větší vůli po vítězství domácí a povedlo se jim náš celek udolat. O zápase rozhodl náš výpadek koncentrace ve 3.čtvrtině a tragické procento šestek (27/11).