Trojky: 6/8

Fauly: 19/12

Šestky: 15/10, 10/9

Čtvrtiny: 18:18, 16:25, 21:20, 28:22

Do zápasu s Holýšovem jsme vstoupili velice ukvapeně, rozháraně a zcela evidentně přemotivovaně. Zatímco Holýšov pouze s 8 hráči hrál svou hru. A to pomalý přechod, kombinace mezi maximálně třemi hráči a vysoké procento střelby. První čtvrtina tak skončila 18:18. Ve druhém dějství se nám hra zcela rozpadla. Rozehra chybovala častými ztrátami, podkošoví hráči nedávali šoupáky a v obraně jsme připomínali spíše statisty než obránce. Zatímco Holýšov pokračoval ve velmi chytré a pohodové hře. Poločas 33:43. Ve třetí čtvrtině pokračovala naše křeč, nic méně jednu změnu náš výkon zaznamenal. Hráči začali bojovat. I přesto si Holýšov vybudoval 11-ti bodové vedení a před závěrečnou čtvrtinou nic nenasvědčovalo obratu v zápase. Jenže my jsme nesložili zbraně, změnili obranu z osobní na zónovou 2-1-2 a začali jsme dotahovat soupeře. Ve 4.minutě se nám povedlo jít poprvé v zápase do vedení 69:67. Jenže pak se naše koncentrace opět rozpadla. Školácké chyby v doskoku nás opět stály vedení, v tento moment byl stav 69:75 a do konce 5 minut. Po následném timeoutu začali hráči více plnit taktické pokyny. Od toho momentu se naše hra zkompletovala a zhruba 15 vteřin do konce zápasu jsme šli do vedení 83:80. V tento moment házel soupeř dva trestné hody. Ani jeden neproměnil, ale dokázal si doskočit míč a ihned skórovat za 3 body. 12 sekund před koncem byl tak stav 83:83. Při následném oddechovém čase jsme si jasně řekli co hrát. Z poloviny nám akce vyšla, ale závěr již tak ne. Zvolili jsme příhru na obsazeného hráče a Holýšov nám tak dal vítězný koš téměř s klaksonem. K vítězství a výkonu soupeři gratulujeme, v zápase udělal méně chyb a tudíž si vítězství zasloužil. Na závěr musíme říci, že poslední akcí jsme zápas neprohráli, ale prohrálo ho mnoho chyb jak v obraně tak v útoku.