Krajský přebor muži C (2012/2013)

83:48
(20:8, 17:16, 29:2, 17:22)

24/11/2012

Do zápasu s týmem Přeštic jsme šli s jasným cílem. Jednak si tzv. spravit chuť po čtvrteční porážce od Klatov a rozhodnout zápas co nejdříve, aby si zahrála celá lavička.

Sice jsme ihned od úvodu vedli a diktovali hru, ale Přeštice svým lehce chaotickým systémem hry až příliš často využívali volné pozice a drželi se na dostřel. V obraně soupeř aplikoval totálně zataženou zónu, která šla lehce rozstřílet, ale to by se nám muselo dařit, což se nedařilo. Po 1.čtvrtině 20:8.

Druhá čtvrtina byla z naší strany špatná. Mnoho chyb, pomalý přechod do útoku, lenost v obraně a nesoustředěnost. Toto období skončilo 17:16, celkové skóre bylo v poločase 37:24.

3.čtvrtina byla z naši strany nejpovedenější. Prospěla nám změna v obraně (přechod na zónu). Získali jsme několik míčů a dali několik jednoduchých košíků, dále jsme celkově zrychlili přechod a zápas prakticky rozhodli, 66:26.

Poslední čtvrtinu jsme sice prohráli 17:22, což bychom asi neměli, ale je těžké se na 100% soustředit a dát do hry maximum když vedete o 40 bodů.

Zápas jsme tedy dle předpokladů vyhráli a dle předpokladů si mohla zahrát celá lavička, ale musíme popravdě říci, že výkon to mohl být lepší především v útoku.

+zápasu: hra ve 3.čtvrtině, doskok, zóna 2-1-2, opět sympatický výkon novice Adama Lejska

-zápasu: příliš chyb, malé procento střelby z dlouhé vzdálenosti, mála snaha o střelbu ze střední vzdálenosti