1.liga ČR muži (2007/2008)

68:89

15/09/2007 19:00

Popis zápasu

Vstup do utkání vyšel lépe domácím. Dvěma úspěšnými trojkami šli do vedení 6:1. Poté však přebral taktovku náš celek a 7 body v řadě šel do vedení 8:6. Nově postavený celek Basket Západ se sice v úvodu utkání malinko hledal, ale již do konce první čtvrtiny si dokázal vybudovat 5-ti bodové vedení. Ve druhé čtvrtině Západočeši ještě zvýšili tlak v obraně, dařilo se jim zakončovat rychlé protiútoky a do poločasu náš celek vedl již 18-ti bodovým rozdílem. Po poločase domácí celek zvýšil nasazení, začala se jim dařit střelba z dlouhé vzdálenosti a naše vedení se ztenčilo na 12 bodů. V následném oddechovém čase trenér Janiourek naordinoval týmu mnohem lepší pohyb v útoku a zvýšení agresivity v obraně a o vítězi bylo rozhodnuto. Basket Západ mohl slavit v prvním zápase své existence vítězství.

Čtvrtiny: 14:19, 19:32, 21:17, 14:21