TJ Klatovy vs. BK Loko Plzeň "C"
Krajský přebor muži C (2010/2011)

78:73

21/11/2010 11:00

Do zápasu s jedním z favoritů soutěže jsme odjeli s okleštěnou sestavou bez Kaisera, M.Kozla, Bohma, Altmana a Suchana. I přesto jsme pomýšleli na vítězství. Ihned od prvních minut se zápas stal soubojem obran. Oba celky aplikovali vytaženou obranu. Domácí dokonce s prvky zdvojování. Musíme uznat, že nám tato obrana dělal až do konce zápasu problémy a donutila nás ke ztrátám. I přesto jsme první 2 čtvrtiny drželi s domácími krok. Poločas 39:38. Ve 3.čtvrtině jsme chybovali jak v rozehře tak i v útoku kdy jsme neproměňovali jasné střely z blízkosti koše. V 8.minutě -12 pro naše barvy a vypadalo to s námi špatně. Jenže, 3 trojky téměř po sobě (Brada 2, Kozel J. 1) znejistili domácí tým. Po 3.čtvrtině 56:61 pro domácí. Do 7.minuty poslední čtvrtiny si domácí neustále udržovali vedení 8-10 bodů. Jenže pak nedali 4 šestky zatímco my trefili 9 bodů a najednou stále bylo o co hrát, 9.minuta 70:74. Poslední minutu však odehráli domácí zkušeně a vítězství si pohlídali. Nakonec jsme tedy prohráli o 5 bodů což je velice slušný výsledek na to, že jsme hráli na horké půdě favorita soutěže a ještě v tak okleštěné sestavě. Jen tak dál mladíci :)))