BC Loko Plzeň "A" - BK Ústí nad Labem
1.liga ČR muži A (2008/2009)

86:66

19/12/2008 19:30

Do zápasu se soupeřem, který okupuje horní patra tabulky jsme vstoupili dobře. Dařily se nám útočné kombinace, ale především jsme velice dobře bránili. Po 1.čvrtině jsme tak vedli 21:13. Ve 2.čtvrtině jsme pokračovali ve velice dobré obraně. K tomu se nám dařilo při střelbě trojek, 5 úspěšnch pokusů během 2.čtvrtiny, a v 9.minutě jsme vedli o 16 bodů. Jenže v poslední minutě jsme polevili a Ústí stáhlo náskok na přijatelných 12 bodů. Do 4.minuty 3.čtvrtiny jsme na hřišti dominovali. Soupeř byl v útoku bezradný a nám se dařilo téměř vše. Jenže poté přišli 2 obdržené technické chyby, dohady, hádky s rozhodčími. Toto nás vyvedlo z koncentrace, Ustí se začalo více dařit a najednou jsme nestačili nic. Soupeř byl lepší, lépe bránil, v útoku vsadil na jednoduchost a v 9.minutě byl tav 59:57. Po následném time outu jsme se opět vrátili k naší hře a odskočli a 6 bodů, po 3.čtvrině 63:57. V posdledním dějství jsme ihned v úvod vstřelili 7 bodů v řadě, čímž jsme se opět uklidnili a Ústí nad Labem již nemělo šanci.