BSK Fenix Modřany - Lokomotiva Plzeň
U20 liga mladí muži (2007/2008)

64:62

01/12/2007 18:00

Na sobotního utkání do Modřan jsme odjeli pouze se dvěma podkošovými hráči. V prvním poločase jsme chybovali zejména v obraně, kdy jsme špatným předskakováním po clonách nedokázali ubránit jediného hráče soupeře, který nám takto dal čtyři trojky. Přesto jsme na soupeře v poločase ztráceli pouhé tři body. Ve druhém poločase jsme zlepšili hru v obraně a útoky jsme velice dobře zakončovali nájezdy do koše, kde soupeř velice špatně odstupoval ze slabé strany. Minutu před koncem jsme na soupeře vytáhli osobní obranu po celém hřišti, kdy jsme se dotáhli na rozdíl jediného bodu, ale bohužel poslední trojka s klaksonem neskončila v koši soupeře a tak jsme prohráli 62:64. Velkou měrou se na naší prohře podílel zapisovatelský stolek, který zejména v posledních dvou minutách utkání nezastavoval čas po vstřelených koších a tak nás v závěru utkání připravil o čas potřebný na obrat v utkání. Bohužel nám nepomohly ani protesty u rozhodčích, kteří se celé utkání snažili korigovat chyby stolku, ale v závěru utkání chyby stolku už nenapravili.

čtvrtiny: 16:16, 21:19, 14:11, 13:16