Krajský přebor muži C (2013/2014)

79:55
(19:14, 46:26, 65:42)

15/03/2014 17:00

V sobotu jsme sehráli duel s týmem SKB Rokycany "B". Pro pojištění si prvního místa v tabulce jsme potřebovali vyhrát. Vstup do utkání se nám povedl lépe než soupeři a v páté minutě jsme vedli již 13:7. Ke konci čtvrtiny se však soupeři povedlo skóre dvěma přesnými střelami snížit na 19:14. V druhé čtvrtině se nám začalo více dařit v útoku a náskok jsme stále navyšovali. V poločase jsme vedli již o relativně pohodlných 20 bodů.

Ačkoliv jsme soupeře nijak nepodceňovali, podvědomě jsme trochu polevili a druhý poločas jsme vyhráli o pouhé čtyři body. Zápas proběhl, až na jeden moment kvůli spornému zákroku, v přátelském duchu, a  přestože to nebyl nikterak pohledný basketbal, tak povinnou výhru jsme získali a držíme si stále náskok 2 výher.