63:110
(17:18, 24:29, 6:31, 16:32)

05/02/2012 10:00

Popis zápasu

Zápas na BaKu, se vší úctou k soupeři, měl být pohodově stráveným basketbalovým dopolednem. Jenže naše polovičatost ve všech herních dovednostech v prvním poločase a vysoké procento střelby domácích stanovilo, že po celých prvních 20 minut byl zápas naprosto vyrovnaný. Každý z našich hráčů si asi myslel, že se domácí porazí sami. Nebránili jsme, v útoku stříleli mnoho krátkých střel, poněvadž práce nohou při střelbě neexistovala. Poločas 47:41 pro naše barvy. Během přestávky jsme si důrazně řekli proč nečekaná plichta je. Ihned od úvodních minut druhého poločasu jsme nastoupili ve vyšším rychlostním stupni. Mnohem více jsme si začali vypomáhat v obraně. Zrychlili jsme přechod do protiútoku a během dalších 10-ti minut jsme již vedli o 30 bodů. V tento moment domácí odpadli a my stále navyšovali svůj náskok na konečných 47 bodů. Za zmínku ještě stojí vstřelení 100 bodů, což je v týmovém pokutníčku 100,- Kč, naším oblíbencem Petrem Suchanem. A on měl z toho koše takovou radost, jen do té chvíle než se celá lavička a zbytek hráčů na hřišti začali chechtat jak malý děti. Dle vyjádření samotného aktéra Suchiho, za vinu se to musí přisoudit špatnému zraku, poněvadž prý na tabuli nepřečetl skóre. Petře, existuje taková vymoženost, říká se tomu brýle nebo čočky :))))

+zápasu: druhý poločas, výkon Jirky Kaisera (nejvšestranější hráč), rychlý přechod ve druhém poločase, několik exhibičních akcí

-zápasu: první poločas a znovu první poločas a nakonec opět první poločas, fuj