Krajský přebor muži C (2010/2011)

47:75
(11:22, 10:18, 9:14, 17:21)

19/03/2011 17:30

V historicky prvním play off krajského přeboru nám byl po základní části souzen tým Rokycan. Ať si kdo chce, co chce, říká, ale od prvních minut bylo vidět, že se hraje play off. Oba týmy odpovědně bránily a nějaký zanďour nepřipadal k úvahu. My od prvních minut vsadili hlavně na obranu, na kolektivní obranu. Právě díky tomu jsme již v 6.minutě vedli 16:2. V této fázi zápasu se nám dařilo Rokycanské hráče v útoku dostávat do těžkých střel. Dařilo se nám i zdvojovat z toho získávat míče a dávat jednoduché koše. Po následném time outu se domácí zvedli a korigovali na 22:11. Ve druhé čtvrtině stále pokračovala naše kolektivní obrana. V útoku jsme sázeli na nacvičené akce a hru 1 na 1 a to se dařilo. Domácí však nic nevzdávali a bojovali. Poločas 40:21 pro nás. Po změně stran se domácí stále snažili, ale již jsme to byli my, kdo více dominoval. Dobře volená rotace hráčů nám dovolovala stále nátlakově bránit a dávat lehké koše. V průběhu 3. čtvrtiny Lokotka vedla již o 30 bodů. Rokycanům však patří opět respekt, poněvadž nic nezabalili a stále bojovali. Poslední čtvrtina byla plná chyb na obou stranách, faulů a někdy až nesmyslně řešených situací. Naším problémem v této fázi bylo trefit koš ze zcela otevřených střel. I přesto nám vedení o 28 bodů zajistilo dobrou výchozí pozici pro odvetný zápas a případný postup do semifinále. Akcí zápasu musíme jednoznačně zvolit tzv. tip dunk (smeč po šestce, které se od obroučky odrazila ven) našeho Marka Kozla :))))) neeee to byl fór hoši, našeho Dominika Šmída, která byla fakt efektní a ještě k tomu efektivní. Domino fakt si byl vysoko (to s ním zase nevydržíme, ach jo). Závěrem si celý tým zaslouží pochvalu za kolektivní obranu a celkově kolektivní výkon.