Krajský přebor muži C (2014/2015)

62:103
(14:24, 27:52, 44:78)

27/01/2015 19:30

V dohrávce 16. kola jsme jeli do nedalekých Rokycan, kde jsme se utkali s předposledním týmem tabulky SKB Rokycany "B". Domácí nastoupili bez nejlepšího hráče J. Mandíka, ale do rotace jim přibylo několik pro nás neznámých mladých hráčů.

Do zápasu jsme vlítli přesvědčivě a po úvodních dvou minutách bylo na tabuli skóre 2:11 a domácí si byli nuceni vzít svůj první oddechový čas. Hra se poté vyrovnala a body přibývaly na obou stranách. Domácí se prosazovali zejména díky silovým podkošovým hráčům, kteří spolu dobře spolupracovali. Nicméně v útoku jsme neměli větší problémy s překonáváním obránců a dařila se relativně i střelba z dlouhé vzdálenosti, která nám občas především na venkovních palubovkách dělala vrásky na čele. Průběh druhé čtvrtiny se od první příliš nelišil. Náskok jsme pomalu ale jistě navyšovali, pouze vlastní chyby (kroky, ztráty, pozdní přistupování ze slabé strany...) nás lehce sráželi od lepšího výkonu.

Do druhé poloviny zápasu jsme nastupovali s pohodlným náskokem 25 bodů. Dokonce nepřišla ani krize ve třetí čtvrtině, udrželi jsme koncentraci a pokračovali ve stejném výkonu. Ačkoliv se soupeř nevzdal a dál bojoval, náskok se mu snižovat nepodařilo a o výsledku zápasu už tak nepochyboval asi nikdo. Zahrála si celá lavička a každý přispěl svým dílem ke společné výhře 62:103. Závěrem bychom chtěli poděkovat J. Leskovi za vstřelení stého bodu a přispění do kasičky. :)

Přesný datum a čas příštího zápasu zatím není definitivně určen, takže sledujte klubové stránky pro více informací.