BK Loko INTERCONEX Plzeň vs. BK Děčín
Mattoni NBL (2010/2011)

54:74

22/01/2011 18:30

Hosté začali trojkou Pavla Houšky, ale ve čtvrté minutě byl stav nerozhodný 8:8. V sedmé minutě soupeř odskočil na rozdíl šesti bodů, ale více jsme mu díky pozorné hře nedovolili. Favorizovaný Děčín v dalším průběhu se snažil zvýšit bodový rozdíl, ale solidní výkon v obraně i útoku stále držel přijatelné skóre. Ve 14. minutě jsme prohrávali pouze 24:30. Pak však přišla bodová sňůra hostů, kteří zásluhou trojek Sanderse a Hatchera odskočili na rozdíl jedenácti bodů.
Po přestávce soupeř však začal stupňovat tlak v obraně a skóre začalo narůstat v jeho prospěch. Ve 24. minutě byl stav 33:47, o tři minuty později už 33:53. Ve třetí čtvrtině jsme dokázali za deset minut vstřelit pouhé čtyři body a utkání bylo prakticky rozhodnuté. V závěrečné čtvrtině tlak soupeře v obraně pokračoval a Děčín zvyšoval na rozdíl třiatřicetibodový rozdíl. V závěru se nám však šňůrou jedenácti bodů v řadě podařilo snížit výsledek na relativně přijatelný rozdíl.