U16 extraliga kadeti (2007/2008)

79:62
( 22:10; 39:30; 63:35 )

20/01/2008 09:00

Zasloužené a důležité vítězství, kterého jsme dosáhli opět hlavně zlepšenou obranou všech hráčů a mimořádným, uznání hodným, výkonem V. Honomichla, který účet soupeře zatížil 43 body a zápas pro křeče nedohrál. Do poločasu poměrně vyrovnané utkání i když soupeř stále tahal za kratší konec. O osudu zápasu rozhodla třetí čtvrtina (24:5), kdy jsme důraznou obranou neumožnili soupeři skórovat ze hry, pouze 5 bodů z trestných hodů a odskočili až na rozdíl 31 bodů. Utkání jsme pak v klidu dohráli. Je nutno pochválit i ostatní hráče za zlepšení obrany a snad i přístupu k zápasům. Nebylo by vhodné však vidět jenom tato zlepšení, jelikož je nutné zlepšovat i útočnou fázi a hlavně souhru a komunikaci mezi hráči a proměňování jasných šancí.