Krajský přebor muži C (2012/2013)

49:74
(23:19, 2:13, 14:17, 10:25)

13/10/2012 19:00

První soutěžní zápas sezony 2012/2013 jsme odehráli na palubovce posíleného BaKu Plzeň. Domácí nastoupili s posilami z našeho loňského "béčka" s Metličkou, Doljakem a Markvartem.

I když jsme se od začátku snažili vtlouct si do hlav, že to není nijak lehký zápas a že bez poctivé černé práce to nepůjde tak úvod zápasu podle toho nevypadal. Domácí nás předčili v bojovnosti a právě v té černé práci. Dále my jako by nevěděli co hrát, jasné pozice jsme míjeli jak na běžícím pásu. Stav 23:19 pro domácí tak nebyl žádným překvapením. Při pauze mezi 1. a 2. čtvrtinou zaznělo na lavičce, že tato facka je pro nás jen dobře. Od druhé čtvrtiny jsme přitáhli v obraně. Domácí se najednou čím dál hůře prosazovali. My začali bránit mnohem více kolektivně což se projevilo na 2 faktorech. Vstřelené 2 body domácích za 2. čtvrtinu a spoustu získaných míčů z naší strany. V poločase jsme tak vedli o 7. I když jsme nevedli nijak vysokým rozdílek tak jsme od tohoto momentu zápas kontrolovali. Vše jsme prolomili ve 4.čtvrtině kdy jsme již domácí přehrávali na plné čáře.
Závěrem musíme říci, že náš celek neodehrál nijak valný zápas především v útoku. Naše hra byla až příliš strojová, bez myšlenky a někdy až naivní.

+zápasu: kolektivní obrana, zápas odehraný téměř beze ztrát, týmový duch, kombinační hra ve 4.čtvrtině, návrat po zranění M.Kozla

-zápasu: střelba, mnohdy naivní hra, šoupáky, málo hry do koše od dlouhých, opět pomalá hra než které jsme schopni