Krajský přebor muži C (2010/2011)

52:91
(12:20, 13:26, 15:14, 12:31)

06/03/2011 09:00

Do zápasu jsme vstupovali s respektem jak k soupeři tak i k jeho domácí hale, poněvadž tam se nikomu nehraje dobře. Právě z toho důvodu jsme svou hru založili na obraně. Jasně jsme si řekli, že budeme dostatečně a hlavně včas odstupovat ze slabé strany + nedovolit soupeři, aby nás nepřecházel 1 na 1. Do 6.minuty první čtvrtiny se oba týmy tak říkajíc oťukávali, 8:9. Od toho momentu převzala taktovku Lokotka. Zpřesnili jsme obranu, z toho získali několik míčů a dali jednoduché koše. Po prvních deseti minutách 20:12 pro nás. Ve druhé čtvrtině jsme pokračovali především v kolektivní obraně, kterou soupeř jen s obtížemi překonával. Naopak my si přecházením hráčů 1 na 1 tvořili pozici za pozicí. Nutno dodat, že jsme si pozice nejen tvořili, ale i proměňovali. V poločase jsme tak vedli 46:25. Prvních 5 minut třetí čtvrtiny jsme se malinko uspokojili a polevili. Soupeř nás začal přecházet a my faulovaly a faulovaly. Nic méně snížit na rozdíl než 20-ti bodů se Slavoji nepovedlo. A když už se domácí přiblížili, tak jsme dnes měli snipera Jirku Altmana, který nápor domácích odrazil 10-ti vstřelenými body téměř po sobě. Posledních 10 minut zápasu se sice domácí dále snažili za což si zaslouží respekt, ale byli jsme to my, kdo dával body. V posledním zápase sezony jsme tak předvedli slušný výkon a nedali soupeři šanci. Pochvalu zaslouží především naši dlouzí Tomík Hauer, Šípo a Langoš, za výbornou kolektivní obranu, čímž eliminovali největší zbraň domácích, hru z pod koše.