Trojky: 3/2

Fauly: 19/21

Šestky: 18/6, 18/8

Čtvrtiny: 7:14, 19:11, 13:14, 17:14

Do zápasu jsme vstoupili velice dobře. V útoku se nám dařilo překonávat soupeřovo zónu 3-2. Zatímco naše zóna 2-1-2 dělala domácím značné problémy a nutila je k těžkým střelám, které domácí neproměňovali. První čtvrtina tak skončila 14:9 v náš prospěch. Ve druhé desetiminutovce Slavoj začal lépe kombinovat, překonávat naši v té době již osobní obranu a náš náskok se začal tenčit. V této fázi zápasu jsme hráli velice špatně. Neustále jsme stříleli z dlouhé vzdálenosti, prakticky neexistoval nájezd do koše. Přechod do protiútoku byl velice pomalý. Dále nám začala dělat problémy jedna z nejzákladnějších herních dovedností, obraný doskok a s tím související braní na záda. Do poločasu jsme tak vedení ztratili a prohrávali 25:26. Ve třetí čtvrtině jsme zlepšili pohyb, začali lépe doskakovat což bylo hlavní zásluhou Martina Langa a hra se srovnala. Po 3.čtvrtině byl stav 39:39. Nástup do posledního dějství nám nevyšel, inkasovali jsme 2 trojky. Dále jsme nedávali šoupáky a hlavně neproměňovali šestky. Slavoj nám tedy v 6.minutě odskočil na 5 bodů. My však nesložili zbraně a dobrou obranou a zjednodušeným zakončováním náskok stáhli. Jenže následné 2 chyby v útoku (2 ztracené míče) 1 chyba v obraně (špatné přebrání a inkasovaná trojka) nám cestu k vítězství značně zkomplikovali. I tak jsme zhruba 12 sekund před koncem měly míč. Vyhazovali jsme z půlky. Při timeoutu jsme si řekli jak zahrát poslední akci a dostat tak zápas do prodloužení. Jenže jsme při následném výhozu hodili míč soupeři do ruky a zápas prohráli. Závěrem musíme konstatovat, že nám zápas prohrálo špatné procento šestek, již naše klasická bolest, proměňování šoupáků a zbytečné ztráty.