Krajský přebor muži C (2010/2011)

71:50

07/11/2010 10:00

Popis zápasu

Do utkání jsme nevstoupili dobře. Přecházeli jsme pozice a neproměňovali z pod koše. V obraně jsme připouštěli snadné příhry do bedny z čehož Rokycany získávali jednoduché koše. Stav 2:8 nebyl tedy žádným překvapením. Od 4 minuty převzala otěže skórování především rozehra (11 bodů), která využívala jednoduché akce pick and roll. Do konce 1.čtvrtiny jsme tak skóre otočili na naší stranu, 18:16. Ve druhé čtvrtině jsme přitlačili v obraně. Najednou Rokycanům nefungovala jejich největší zbraň hra do bedny. My získali několik míčů a po jednoduchých koších jsme se ujali vedení 21:16 respektive 27:20. Až do konce 2.čtvrtiny se na hřišti nic nezměnilo. Poločas jsme tedy vyhráli 34:24. Do druhého poločasu Rokycany nastoupili se zónovou obranou. My na ní našli jednoduchý recept. Jednak se nám dařila střelba z dálky a pak se nám dařilo vždy na jedné straně zónu přečíslit, najet a shodit míč na volného hráče, 46:33. V tento moment jsme několikrát šli 2 na 1, ale přihrávkám jsme nedali to se dát má a místo vedení o 20 bodů se Rokycany přiblížili na 9 bodů. V poslední čtvrtině jsme maximálně přitáhli v obraně. Malí hráči své protějšky začali nahánět již před vstupem na naší polovinu a naopak dlouzí vypomáhali jeden druhému. Z toho všeho pramenilo několik získaných míčů a jednoduchých košů. 10 vstřelených bodů na začátku poslední čtvrtiny nám dodalo klid 20-ti bodového vedení. Zápas se pak v pohodě dohrál. Tím však nelze říci, že by naši hráči polevili, ba naopak. Jako akci zápasu musíme jednoznačně zvolit modlení se k rozhodčím našeho rozehrávače Jakuba Kozla, aby mu nedali technickou chybu. Je vidět, že 400,- Kč za TCH do pokutníčku se začíná vyplácet :))))))