BC Benešov - Lokomotiva Plzeň
U20 liga mladí muži (2007/2008)

84:60

21/10/2007 11:00

Tradičně jsme vstoupili do zápasu nesoustředění, čehož využil soupeř a získal si rychle devíti bodový náskok, poté jsme se vzpomatovali a začali bránit a hrát dobře i v útoku. Ve druhé čtvrtině se nám podařilo dotáhnout náskok soupeře a držet s ním vyrovnaný stav, až do deváté minuty, kdy se soupeř opět dostal do vedení vlivem individuálních chyb jednotlivých hráčů. Stav v poločase byl 38:30 pro Benešov. V prvním poločase jsme až na pár chyb hráli velice dobrý basket a nebyl důvod si myslet, že by tomu mělo být ve druhém poločase jinak, ale opak byl pravdou. Ve třetí čtvrtině opět naše nesoustředěnost, nepřipravenost a špatná obrana rozhodly o tom, že během pěti minut jsme prohráli celý zápas. Během pěti minut jsme dokázali dát pouze jediný bod ze šestek naproti tomu nám soupeř dal 18 bodů. V poslední čtvrtině jsme se ještě dokázali vyhecovat v obraně ale nakonečný výsledek to již němělo vliv. Zhodocení zápasu: Naši hráči dokážou hrát velice dobrý útočný i obranný basketbal, ale jenom za předpokladu, že se všichni plně soustředí na své úkoly. Bohužel během utkání se najde vždy nějaký moment, kdy dojde ke ztrátě koncetrace. Až se nám tento problém podaří odstranit, potom vyhrajeme.