Krajský přebor muži C (2014/2015)

87:59
(21:15, 42:29, 66:45)

19/10/2014 10:30

Tento víkend nás čekal pouze jeden zápas. Od utkání s Domažlicemi jsme si slibovali vyrovnanou a napínavou hru od začátku až do konce. Bohužel soupeři nenastoupili jejich dvě silné podkošové opory Jiřinec s Prettlem, nicméně i tak nebylo na místě podceňování, protože domažličtí vždy disponují velkou bojovností a slušnou střelbou z větší vzdálenosti.

Vstup do zápasu se nám povedl a několika rychlými nájezdy a přesnými střelami jsme vedli po čtyřech minutách 13:4. Poté se hra již vyrovnala a chytli se střelecky i hosté. Hra měla trochu sinusoidní charakter, kdy se dobré pasáže střídaly s horšími. Přesto jsme si však do poločasu vytvořili slušný náskok 42:29. Marek Kozel opět ukázal, že nepatří do starého železa, když podobně jako proti Tachovu vystoupal a po úspěšném bloku založil na úspěšný break. :)

Druhý poločas jsme nastoupili již bez J. Lejska, který odjel s Áčkem do Jihlavy k utkání první ligy. Ve třetí čtvrtině se nám začalo dařit z dálky a několika rychlými trojkami jsme vedení stále navyšovali. Avšak jsme si hru naopak zbytečně komplikovali mizernou úspěšností z čáry trestných hodů. Zápas se pak dohrával ve víceméně poklidném duchu a výhru jsme si již pohlídali.

Za 14 dní nás čekají oba klatovské týmy a ještě k tomu na jejich palubovce. Rozhodně máme na čem pracovat a popereme se o vítězství.