1.liga ČR muži A (2008/2009)

87:69

31/01/2009 16:30

Popis zápasu

Do zápasu, který byl přímým soubojem o čelo tabulky jsme vstoupili nebojácně. První čtvrtinu jsme dobře kombinovali a vyhráli jsme jí 19:11. Ve druhém dějství nás soupeř přitlačil. My zakončovali z né zrovna ideálních pozic. Dalším negativem byli přibývající ztráty a obrovsky znát bylo i to, že Pavel Frána hrál se sebezapřením a nemohl do jakéhokoli souboje na 100%. V poločase tak bylo skóre 36:34. Druhý poločas se rozehrál domácí Lyle. Jeho hlavní zbraní byla komplexnost jeho zakončování. Dokázal trefovat koše jak z dálky tak i z pod koše. I přesto jsme kolektivní hrou stále drželi s domácími krok. Jenže domeček z karet se nám zhroutil zhruba 5 minut před koncem zápasu. Začali jsme ještě více chybovat a predevším jsme zakončovali zbrkle a bez přípravy. Domácí tak vyhráli a díky lepšímu skóre se posunuli před náš celek na první místo v tabulce.