Trojky: 5/2

Fauly: 22/15

Šestky: 13/9, 30/20

Čtvrtiny: 17:15, 29/16, 16:18, 23:21

Do zápasu s lídrem tabulky jsme vlétli jako uragán a ve 3.minutě vedli 11:0. Poté se však Domažlice vzchopili a ještě do konce čtvrtiny zkorigovali stav na 17:15. O přestávce jsme si řekli více detailů k obraně, hráči to začali plnit a najednou Domažlice neměli co hrát. Při častých nájezdech naráželi na odstoupené hráče a ani při střelbě z dlouhé vzdálenosti neměli dostatek času aby mohli mít vysoké procento střelby. Do poločase jsme si tak vytvořili 15-ti bodové vedení, 46:31. Ve 3.čtvrtině se ráz hry nijak zásadně nezměnil, proto jsme si stále udržovali vedení od 10-ti až 15-ti bodů. Domažlice v poslední čtvrtině zabojovali a ve 3.minutě stáhli náš náskok na 13 bodů. Jenže náš celek si dokázal poradit, začal více kombinovat, nabíhat do volných prostor, kam včas směřovali přihrávky a Domažlice neměli šanci na zvrat. V zápase se blýskl celý náš tým především kvalitní odstupovanou obranou a v útočné fázi týmovým pojetím. Speciální pochvalu však zaslouží náš kapitán Kaiser, mladíci Běl, Šmíd a Altman. Šanci dostal i Mratin Riedl a svým výkonem jasně ukázal, že do týmu právem patří.