Krajský přebor muži C (2011/2012)

45:74
(15:22, 12:15, 10:23, 8:14)

04/02/2012 18:00

Do zápasu jsme vstupovali s respektem k soupeři, ale především k hale Slavoje Plzeň, poněvadž neznám basketbalistu v KP, který by řekl, že by mu tato hala vyhovovala. Tvrdé obroučky, stejně tak desky a přefouknuté míče dělají Slavoji opravdu domácí prostředí. Samotný zápas byl do 4.minuty vyrovnaný. Poté jsme převzali taktovku my. Fungovala nám hra 1 na 1 a Slavoj sbíral fauly. Jenže my často převahové situace neřešili dobře a když už jsme je vyřešili jakž takž tak jsme nedali šoupáka a ani otevřenou střelu. Poločas, 37:27 pro nás. Po pauze jsme nastoupili mnohem lépe koncentrováni, dále jsme zrychlili a celkově zvýšili tempo a to rozhodlo. Prvních 5 minut 3.čtvrtiny jsme vyhráli 14:3, šli tak do vedení o 21 bodů a bylo jasno, že zápas vyhrajeme. Domácí se sice snažili, ale nebylo jim to nic platné. Zápas jsme nakonec po nijak oslnivém výkonu vyhráli o 29 bodů.

+ zápasu: kolektivní obrana, výkon Martina Langa, Tomáše Hauera a procento střelby Jirky Kaisera, dobrý doskok, 400,- Kč do pokutníčku od Suchiho za diskvalifikační faul :))))) děkujeeeeem

- zápasu: procento střelby (mimo Jirky Kaisera), ztráty, šoupáky