U20 liga mladí muži (2007/2008)

124:61

12/01/2008 17:00

Popis zápasu

V sobotním zápase oba týmy začaly nervozně - nedařila se především střelba, ale náš soupeř se po chvíli vzpomatoval a ujal se vedení. My jsme se stále trápili jak v útoku, tak i v obraně, kde jsme opakovali již tradiční chyby z předešlých utkání - špatné odstupování ze slabé strany, obrana na natažených nohách a špatné obrané doskakování, takže první čtvrtina skončila debaklem 33:7. Ve druhé čtvrtině jsme změnili obranu na zonu 2-1-2, což soupeře zaskočilo a nám se podařilo se chytit střelecky- v poločase jsme prohrávali o 25 bodů a měli jsme stále naději na dobrý výsledek. To co jsme předvedli ve druhém poločase je jen těžko pochopitelné - absolutní laxnost v obraně, kdy jsme nechali soupeře volně střílet z trojky a opět chyby z první čtvrtiny měly za následek, že jsme prohráli 124:61.

čtvrtiny: 33:7, 20:21, 34:15, 37:18