Krajský přebor muži C (2014/2015)

102:60
(31:7, 54:32, 72:46)

11/12/2014 20:00

V dohrávce 9. kola k nám zavítal Slavoj Tachov v poněkud oslabené sestavě v pouhých sedmi hráčích. Vstup do utkání jsme ale nepodcenili a především výbornou obranou jsme diktovali tempo hry. Úvodní šňůru 17:0 zastavili hosté až v sedmé minutě, nicméně i nadále jsme náskok navyšovali. Díky hluboké lavičce jsme mohli rotovat všech dvanáct hráčů a tím pádem i udržovat vyšší tempo než soupeř. Ve druhé čtvrtině jsme však přestali poctivě bránit a umožnili jsme soupeři mnoho snadných košů. Tuto desetiminutovku tachovští dokonce vyhráli o dva body.

Začátek druhého poločasu však připomínal začátek zápasu, když jsme opět zabrali a přišla další šňůra 12:2 a odskočili jsme tak už na třicetibodové vedení. Hosté však nesložili zbraně a dál hráli svoji hru. V poslední čtvrtině se ale začala projevovat únava a soupeř už fyzicky nemohl držet krok. Nakonec se nám v poslední minutě podařilo překonat hranici sto bodů - děkujeme za 100,- do kasičky J.Bradovi :).

Zápas se odehrál v poklidném duchu a povinné vítězství získáváme po výkonu 102:60. Hned v sobotu nás čeká nepříjemný soupeř Jiskra Domažlice, který ačkoliv letos nepodává tak přesvědčivé výsledky, tak je vždy potřeba s ním počítat.