83:56
(9:20, 26:16, 27:12, 21:8)

17/02/2013 10:00

Popis zápasu

Po včerejší střelecké přehlídce jsme si do dnešního zápasu s Holýšovem věřili, nicméně přišla studená sprcha. Ačkoliv jsme si vytvářeli otevřené pozice, nikdo se nemohl trefit. Naopak holýšovští a především pak pivot Navara měli výborný vstup do utkání. Úvodní čtvrtinu tak vyhráli hosté poměrem 9:20 a my měli o čem přemýšlet. Naštěstí jsme se ve druhé čtvrtině již začali střelecky prosazovat a pomalu ale jistě jsme náskok stahovali. První poločas nakonec skončil vyrovnaně 35:36.

Ve zlepšené hře jsme pokračovali i v poločase druhém. Aktivní obranou jsme nepouštěli soupeře k lehkým střelám a i díky zrychlenému přechodu jsme si do poslední části vypracovali 16 bodový náskok. Poslední čtvrtinu jsme ještě přitvrdili v obraně a umožnili soupeři pouhých osm bodů a i díky tomu nakonec vyhráli 83:56. Ačkoliv konečný výsledek vypadá celkem jednoznačně, zápas to nebyl vůbec snadný a těšíme se na další střetnutí.