Krajský přebor muži C (2011/2012)

52:72
(4:25, 19:12, 19:17, 11:18)

07/01/2012 18:00

K prvnímu zápasu sezóny jsme zajížděli opět v okleštěné sestavě. Z hlavní rotace chyběl Šmíd, Altman, Śporek a Lang. I přesto jsme do zápasu vstoupili dobře. Sice ne nijak pohlednou a rychlou hrou jsme dokázali domácí v pohodě přehrávat. Po první čtvrtině jsme vedli 25:4. Je fakt, že domácím v prvních 10-ti minutách nepadlo vůbec nic, zatímco nám naprosto vše. Do dalších deseti minut jsme šli s tím, že daný stav nemůže vydržet celý zápas, že nám nemůže pořád padat domácím ne. Proto jsme naše úsilí vrhli do obrany. Nám se sice přestalo dařit a mimo Honzy Brady nikdo z nás nestřílel nijak valně, jenže naše obrana dokázala eliminovat soupeřovu hlavní zbraň a to hru do vymezeného území. I když domácí stále bojovali tak se nám dokázali přiblížit na maximálně na 9 bodů. Závěr zápasu jsme zvládli na jedničku. Trpělivou hrou, která využívala celých 24 sekund jsme svůj náskok dokázali více a více navyšovat až na konečných 20 bodů.

+zápasu: střelecká potence Honzy Brady, slušný počet asistencí (M.Kozel cca 10), dobrá hra v obraně dua Hauer, Kaiser, velký přínos do pokutníčku :)))))

-zápasu: opět šílené procento šestek (M.Kozel 8/3 :(((), malé procento střelby ze střední a dlouhé vzdálenosti (mimo Brady), ztráta koncentrace Milana Běla (TCH a diskvalifikační chyba)