BC Kolín vs. BK Loko INETRCONEX Plzeň
Mattoni NBL (2010/2011)

85:70

16/10/2010 17:45

Po volném losu ve druhém kole jsme odehráli historický druhé utkání v Mattoni NBL na palubovce Kolína. Se soupeřem jsme se střetli ve dvou přípravných zápasech před startem v soutěži a bohužel jsme prakticky okopírovali rozdíl ve skóre z duelu zhruba před měsícem.
Oba celky myslely na první výhry, ale z výhry se nakonec radovali domácí. Úvod byl vyrovnaný, v páté minutě byl stav nerozhodný 12:12. Ve druhé polovině úvodní desetiminutovky ovšem Kolín odskočil na rozdíl patnácti bodů, což se prakticky ukázalo jako rozhodující ve vývoji střetnutí.
Ve druhém dějství domácí hlavně díky přesné střelbě Hubálka se Smithem odskočili už na rozdíl třiadvaceti bodů. Po přestávce se náš výkon zlepšil. Třetí čtvrtinu jsme vyhráli 25:12 a snížili na rozdíl deseti bodů. Ve 32. minuty po koši Pavla Frány jsme snížili dokonce na rozdíl osmi bodů 61:69 a další naše střela vyklouzla z obroučky. Klid do kolínských řad přinesla trojka Marka a dva koše Hubálka a domácí odskočili na 81:63. Závěrečnou část utkání si zkušeně pohlídali a získali první letošní výhru v Mattoni NBL.