Lokomotiva Trutnov - Basket Západ
1.liga ČR muži (2007/2008)

60:71

03/11/2007 19:45

Úvodní minuty zápasu našemu celku vůbec nevyšly. Soupeř, který byl maximálně vyhecovaný nám dával koš za košem, když těžil z rychlého přechodu do protiútoku a jednoduchých kombinací. Zhruba v 5.minutě si byl trenér Baketu Západ nucen vzít oddechový čas, při kterém svým hráčům naordinoval lepší obranu, hrát nacvičené akce a především více běhat a spolupracovat jak v útoku tak v obraně. Od toho momentu náš celek začal hrát svou hru, ještě v 1.čtvrtině se nám povedlo dotáhnout 12-ti bodové vedení Trutnova na 4 body. Po přestávce jsme pokračovali ve zlepšeném výkonu a do poločasu si tak vytvořili 8 bodový náskok 43:35. Po přestávce velice slušně naplněná hala a samotní hráči Basketu Západ čekali nápor domácího celku, který však díky výborné obraně a velice dobré souhře v útoku nepřišel. Naopak, Basket Západ 3.čtvrtinu vyhrál 15:5 a navýšil své vedení až na 24 bodů. V poslední čtvrtině sice domácí hráči korigovali skóre, ale k nějakému výraznému náporu je náš celek nepustil.