BKK Holýšov vs. TJ Lokomotiva Plzeň "C"
Krajský přebor muži C (2009/2010)

67:56

01/11/2009 10:00

Oproti předchozímu dnu se naše sestava rozrostla o kapitána Kaisera. Stále však chyběli Bohm, Brada, Kozel J., Běl a Altman. Po celý první poločas se oba týmy střídaly v horších a lepších chvílích svojí hry. Domácí táhl svým výkonem Petr Přikryl, zatímco my jsme se snažili odpovědnost rozložit na více hráčů. Což bylo dobře, ale někdy špatně. Mnohdy jsme si dávali přednost, volili příliš mnoho přihrávek a přecházeli volné pozice. V poločase jsme tak prohrávali o 6 bodů. Ve druhém poločase jsme již prohrávali o 12 bodů. Soupeř byl v této fázi lepší, bojovnější a především dělal mnohem méně chyb. Po následném timeoutu se naši hráči zdravě naštvali a ve 3.minutě poslední čtvrtiny šli do vedení 52:51. V tento moment jsme těžili ze střelby u dlouhé vzdálenosti a z vniků do vymezeného území a následného shozu na volné hráče. Jenže naše vedení nás jakoby uspokojilo a vyšťavilo. Holýšov zase zpět převzal taktovku a zápas strhl na svou stranu. Zcela určitě jsme zápas mohli vyhrát. Vždyť jsme Holýšovu na domácí palubovce dovolili dát pouze 67 bodů. Ale bohužel nás eliminoval útok kde se zcela nedařilo. Pozitivní je, že se tým i za nepříznivého stavu nevzdal a bojoval až do konce.