Fauly: 32/24

Trojky: 2/3

Šestky: 26/14, 38/20

Čtvrtiny:19:18, 11:22, 11:19, 32:24

Do zápasu jsme šli s jasným cílem, vyhrát. Naše nasazení bylo jak má být, jenže hráči byli přemotivováni což se jasně projevilo v neproměňování těch nejjasnějších příležitostí i našimi nejlepšími střelci. Dále jsme bohužel často chybovali v obraně špatnou volbou výpomoci a odstoupení ze slabé strany. Dále jsme po celý zápas měly obrovské problémy s doskokem. I přesto byl náš celek stále ve hře a první čtvrtinu vyhrál 19:18. Jenže poté opět zaúřadovali páni rozhodčí. Zhruba v polovině druhé čtvrtiny po sobotě opět velice úzkostlivě bez varování vyloučili našeho hráče Jakuba Markvarta. Tím opět v zápase propukli obrovské emoce a neustále dohady. Musíme uznat, že to samozřejmě není v pořádku, ale byli to právě rozhodčí, kteří vlastníma chybama uškodili především basketbalu a oběma týmům. V poločase vedl Sokolov 40:31, což samozřejmě nebyla chyba pouze rozhodčích. Stále se totiž prohlubovala naše neschopnost trefit šoupák, jasnou střelu a nebo šestku. Sokolov si tak vybudoval na konci třetí čtvrtiny až 20-ti bodové vedení. V posledním dějství naši hráči konečně začali hrát mnohem agresivněji, mnohem více preciznosti věnovali nájezdům do koše, střelám a přihrávkám. Zhruba 1 minutu a 10 sekund jsme stáhli náskok soupeře na 8 bodů. Zvolená taktika, střelba trojek, faulovat hráče soupeře, aby šel házet trestné hody nám nevyšla, poněvadž my jsme se netrefili a soupeř měl v závěru šestky 8:6. Sokolovu k vítězství gratulujeme. Naše hráče i přes porážku musíme za bojovnost až do konce pochválit.