Sršni Sokol Písek vs. BK Lokomotiva Plzeň
U14 žákovská liga (2012/2013)

82:63

27/10/2012 09:00

Náš sobotní soupeř Sršni Sokol Písek byl před utkáním jednoznačným favoritem, a to i přesto, že nastooupil k zápasu bez svého stěžejního hráče Krejčího. První poločas jsme odehráli s Pískem velmi slušně a vyrovnaně (35:35). Hru soupeře táhl a řídil Gareis, který nám jako jediný z celku Písku dělal velké problémy. Naše celá 5-členná obrana se na něj proto musela soustředit, avšak přesto se nám ho nedařilo ubránit. Ještě do začátku 4.čtvrtiny jsme šli jen s 6 bodovou ztrátou, avšak síly již ubívaly a nepodařilo se nám vydržet až do konce zápasu. Kluci zaslouží pochvalu za zodpovědný přístup k zápasu a bojovnost, ale je nutné vyvarovat se hrubým ztrátám jako jsou: nepřesné přihrávky, přihrávky do rukou soupeře, nekontrolovaný driblink atd., kterých jsme v zápase nadělali velmi mnoho a troufám si říci, že zápas bohužel rozhodly. Soupeři gratuluji k výhře. Zcela zaslouženě vyhrál.