Trojky: 8/3

Fauly: 24/18

Šestky: 17/10, 28/19

Čtvrtiny: 15:27, 22:26, 22:18, 22:25

Do zápasu nastoupil náš celek v téměř kompletní sestavě a s jasným cílem, hrát jednoduchý rychlý basketbal, který má své základy postavené na kolektivní obraně. První minuty zápasu patřili domácím. Jenže od 6.minuty převzal taktovku náš tým. Zpřesnili jsme obranu, začalo výborně fungovat odstupováni ze slabé strany, předskakování clon a vypomáhaní při obraně směrem k míči. Když se k těmto faktorům přidala dobrá střelba, kombinování mezi malými a dlouhými hráči, tak bylo jasné kdo v zápase bude dominovat, již v poločase jsme vedli 53:37. Po změně stran jsme čekali nápor domácích, tudíž byl jasný cíl, odrazit ho. Dařilo se nám to tak na 50%. Domácí snížili na rozdíl 10 bodů, což se drželo zhruba až do první minuty poslední čtvrtiny. Poté začali naši hráči dělat chyby při vývozu míče, čemuž hodně napomohla poměrně slušná obrana po celém hřišti Holýšova. Domácí se tak přiblížili tak říkajíc na dostřel, 71:76. Po následném timeoutu domácího celku, vystřídáni našeho středního rozehrávače, za P.Lišku nastoupil J. Kozel se nám povedlo nápor odrazit, když dokázal mladý Kozel perfektně vyvážet míč a to i přes press domácích. Dokázal své vývozy zakončovat bezchybnými přihrávkami, kterými uvolňoval své spoluhráče tak dokonale, že jim nezbývalo nic jiného než dát koš. Nakonec jsme zápas vyhráli 81:96. Závěrem musíme říci, že se hrálo určitě na KP mužů velice slušné utkání a náš celek v něm podal nadprůměrný výkon především v obraně. Pochválit musíme i domácí tým, který i za nepříznivého stavu, o 19 bodů, nesložil zbraně a bojoval až do konce.