Krajský přebor muži C (2011/2012)

79:66
(20:23, 17:21, 19:13, 23:9)

19/11/2011 16:30

Náš vstup do zápasu ovlivnil fakt, že hosté dorazili jen se 7 hráči. I když jsme si to nepřipouštěli, tak zkrátka koncentrace polevila a každý z hráčů si tak nějak myslel, že se Klatovy porazí sami. Jenže opak byl pravdou. Klatovy, hráli přesně to, co potřebovali. Pomalou hru se snahou většinu míčů hrát pod koš. Musíme uznat, že jim to zhruba 25 minut zápasu vycházelo. My točili sestavou, snažili jsme vytáhnout obranu, ale vždy když jsme náskok stáhli na rozdíl koše tak neproměnění nějaké vyložené příležitosti nebo chyba nás stálo šanci jít do vedení. Nutno říci, že Klatovy oněch 25 minut tyto naše chyby nekompromisně trestaly. Vše se začalo lámat ihned v úvodu 3.čtvrtiny. Zrychlili jsme hru, nutno říci, že jsme hru i zjednodušili, začali více najíždět a najednou to šlo. Klatovy díky malé rotaci hráčů začali nestíhat. Do konce 30-té jsme snížili na rozdíl bodu, 56:57. V posledních 10-ti minutách se naplno projevil fakt, že Klatovy již neměli síly. My hráli stále rychle a to rozhodlo. Posledních 10 minut jsme vyhráli 23:9 a to jsme ještě nedali zhruba 5 jasných šoupáků. Klatovům však patří respekt za to v jaké sestavě a jakým způsobem náš celek potrápili.

+zápasu: vybojované vítězství i přesto, že po celý zápas se nám nedařilo, ve druhém poločase počet asistencí
-zápasu: střelecká impotence z miliónu volných střel, špatná obrana náběhu do bedny, procento šestek (60%)