Sokol Písek vs. Loko Plzeň
U14 žákovská liga (2007/2008)

72 - 93

18/11/2007 10:00

Nedělní utkání na palubovce jednoho z favoritů soutěže družstva Sokola Písek sliboval dobrý basketbal a boj základních pětek obou soupeřů. Naše družstvo ve složení Švandrlík, Froněk, Bína, Gezo a Blažek vstoupilo do utkání odhodláno rozhodnout vývoj utkání co nejdříve a v 8 min. vedlo 23:8. Do konce 1. čtvrtiny domácí ještě snížili na rozdíl 27:16 , ale naše družstvo již vědělo jak eliminovat největší sílu soupeře a trenéři začli postupně dávat šanci i ostatním hráčům. Po 3 čtvrtinách svítilo na ukazateli skore 72:47 v náš prospěch a hráči v pohodě dovedli celé utkání do vítězného konce.

Nyní nás čekají čtyři utkání na domácí palubovce a věříme, že i tato utkání s dalšími silnými celky soutěže budou pro nás vítězné.