76:42
(18:12, 36:17, 60:28)

06/01/2013 09:30

Popis zápasu

Po sobotní výhře nad Tachovem nás dnes čekal mladý a nevyzpytatelný tým z Mariánských Lázní. K překvapení většiny z nás tým přijel v relativně pozměněné sestavě oproti předešlým sezónám. Průběh prvních minut se nesl v duchu zápasu s Tachovem a i dnes jsme po pěti minutách vedli slušným rozdílem - 11:3. Pak se začal prosazovat i soupeř a první čtvrtina tak skončila 18:12 v náš prospěch.

V druhém dějství jsme přitvrdili v obraně a dovolili soupeři pouhých 5 bodů. Střelecky se nám příliš nedařilo, až v posledních 2 minutách přidal Jirka Kaiser 8 rychlých bodů a dal nám tím do poločasu přívětivější náskok 19i bodů.

Do druhého poločasu jsme nastoupili sebevědomě s cílem hrát naši hru a nepolevit v obraně. V útoku hru oživil především Míra Dvířka. Opět jsme měli značnou převahu na pivotech (T. Hauer, M. Šobr) a soupeř byl nucen volit střely především z dlouhé vzdálenosti, které se jim nedařilo příliš proměňovat.

Čtvrtá čtvrtina byla po dosavadním průběhu a za stavu 60:28 spíše formalitou. Nicméně nechtěli jsme připustit "plácanou" jako v sobotu a i tuto čtvrtinu jsme vyhráli poměrem 16:14.

+zápasu: dobrá obrana, převaha na doskoku, rotace lavičky

-zápasu: opět zbytečné ztráty (kroky, nepřesné přihrávky), proměňování jasných pozic