BC Loko Plzeň "C" - SKB Rokycany "B"
Krajský přebor muži C (2008/2009)

84:75

25/01/2009 10:00

Do zápasu jsme vstoupili bez dalších dvou hráčů. Ke zraněným Kozlovi M., Bohmovi, Kaiserovi se přidal Brada naražený prst a Hauer blok v zádech. Zatímco Rokycany dorazili i s posilami z 2.ligy, chyběl pouze Draganovský. Úvod zápasu nám vyšel. To co bylo nezkutečný problém v sobotu se dnes zdálo být samozřejmostí. Tím zmíněným je jednoznačně tah do koše a zakončování z normálního dvojtaktu. Po první čtvrtině jsme vedli 23:13. Ve druhém dějství jsme sice pokračovali v sympatickém výkonu, ale koše dávali spíše hosté. Pro nás byl totiž nezkutečný problém ubránit nabíhajícího hráče ze slabé strany. Poločas 44:43 pro nás. Do 3.čtvrtiny jsme vstoupili se zónou. Rokycany to evidentně zaskočilo. Během tří minut jsme šli do vedení o 10 bodů a hosté byli nuceni vzít si timeout. Jednoznačně, aby se dohodli jak na naší zónu vyzrát. Právě proto jsme my zase přešli na osobku. Rokycany byli opět zaskočeni. Náš nápor tak pokračoval. Do konce čtvrtiny jsme si vytvořili 17 bodové vedení. V poslední čtvrtině jsme nechtěli nechat nic na pochybách a stále pokračovali v tom co nám vycházelo, v 5.minutě 82:62. Jenže od toho momentu byl pro náš koš zakletý. Pozice byli, dokázali jsme se navzájem uvolňovat, ale nedávali jsme. Rokycany tak vycítli šanci a zápas ještě zdramatizovali. Minutu před koncem 82:75. Na více hostům již nezbyl čas. Při všech těch zraněních jsme neodehráli vůbec špatný zápas. Celý tým zaslouží pochvalu, ale Šípek, Běl, Kozel a Lang byli těmi hlavními faktory našeho vítězství. Po dnešku je o to větší škoda sobotního zápasu, poněvadž s dnešním výkonem bychom pravděpodobě zvítězili.