76:82
(21:19, 42:32, 55:55)

12/10/2008 13:30

Popis zápasu

Benešov do zápasu nastoupil se všemi posilami z Mattoni NBL. V prvním poločase domácí celek naše borce přehrával důrazem a rychlým přechodem do útoku. Příliš mnoho nevynucených chyb, špatný obranný doskok a nedůrazná obrana nám neumožnovaly pomýšlet na lepší poločasový výslek než 42:32. Do druhého poločasu nastupovali hráči s odhodláním výsledek obrátit, což se také, opět bojovností v obraně a následně dobrou kombinační hrou, podařilo a 3.čtvrtinu Loko vyhrála o 10 bodů a bylo srovnáno. Ve druhé minutě 4.čtvrtiny ještě soupeř vedel 62:58, ale potom náš celek převzal iniciativu a dobrou taktickou hrou dotáhl utkání do vítězství. Opět musíme pochvláit práci celého týmu kde se střelecky prosazoval Frána a dobrý vstup na palubovku 1.ligy mužů měl i junior V.Honomichl, který dobře doplňoval rozehrávku.