BK Loko INTERCONEX Plzeň vs. USK Praha
Mattoni NBL (2010/2011)

66:85

03/11/2010 19:00

Do očekávaného utkání jsme vstoupili trojkou Nováka a ve druhé minutě jsme ještě vedli 5:2. Hosté si ovšem během tří minut vypracovali zejména zásluhou Klimeše osmibodový náskok 14:6. Po další dvouminutovce byl stav 17:9 pro USK, ve kterém se postupně rozstřílel větší počet hráčů v čele s Kotasem. V závěru první čtvrtiny jsme ovšem díky nezměrné bojovnosti snížili na rozdíl čtyř bodů. Ve druhé čtvrtině si soupeř udržoval těsný náskok, ale po přesné střelbě Nováka s Honomichlem jsme dokázali v 17 minutě srovnat skóre na 32:32 a poločas prohrát rozdílem jediného koše.
Po přestávce však soupeř přitvrdil v obraně a opět začal navyšovat rozdíl ve skóre. K velkému výkonu se rozehrál téměř neomylný střelec Kotas. Náš tým navíc přidal několik ztrát, které pražští vysokoškoláci nemilosrdně trestali. Přestala se rovněž dařit střelba a soupeř si vypracoval třináctibodový náskok. V poslední čtvrtině i přes enormní snahu pražský celek zvrat v utkání nepřipustil a po řadě chyb ještě v závěru bodový rozdíl navýšil. Na první výhru tak náš celek stále čeká.