BaK Plzeň "A" vs. TJ Lokomotiva Plzeň "C"
Krajský přebor muži C (2009/2010)

56:70

17/10/2009 17:00

Do prvního zápasu sezony jsme vstoupili bez kapitána Kaisera, kterého skolila viróza a bez Brady, který si plnil povinnosti ve 2.lize. Úvodních deset minut zápasu bylo takovým vzájemným oťukáváním, ve kterém byl o malinko lepší celek BaKu. Ve druhé čtvrtině jsme sice začali lépe bránit, ale neustálými drobnými chybami dávali soupeři možnost vést o několik bodů. Za prvé, jsme v tento moment zápasu neproměňovali jasné střely v útoku. V obraně jsme dokázali udržet koncentraci pouze 20 vteřin a ve zbývajících 4 jsme dostali koš. Dalším mínusem pro nás byl doskok. Hráči Baku nás v prvním poločase přeskákali a i díky tomu vedli o 6 bodů. Během pauzy jsme si jasně řekli, že budeme mnohem lépe a hlavně kolektivněji bránit a v útoku začneme více najíždět místo střel z dlouhé vzdálenosti. Do puntíku se nám povedlo vše splnit. Již během 3.čtvrtiny jsme smazali 6-ti bodové manko a šli do 5-ti bodového vedení, 53:48 pro nás. V posledním dějství jsme nepolevili a soupeře nakonec udolali o 14 bodů. I když se nám zápas nijak zvlášť nepovedl, tak jsme svou bojovností, obranou a rozložením bodů na více hráčů dokázali BaK "A" porazit.