1.liga ČR muži A (2008/2009)

58:61

02/05/2009 18:00

Popis zápasu

Do prvního zápasu jsme vstoupili vlažně a ospale. Vyšehrad si neustále udržoval mírné vedení, ale především byl bojovnější a rychlejší. Poločas 22:26. Po přestávce, kdo čekal nápor našich barev, tak se zpletl. Stále pokračoval přechod do útoku jako by našim hráčům bylo 150 let a trefit koš z dlouhé vzdálenosti bylo nezkutečný problém. To samozřejmě značně napomáhalo Vyšehradu, který bránil většinu zápasu zónu. Našemu celku citelně chyběl Jarda Kovanda, který asistoval u porodu své ženy. Jardo přejeme vše nej a hlavně zdravíčko celé tvé rodině. I bez Jardy jsme však šli v 9.minutě poslední čtvrtiny do vedení a cca 300 diváků si začínalo myslet, že ošklivá výhra je lepší než hezká prohra. Jenže Vyšehrad nesložil zbraně a zápas strhl na svou stranu, když 4,8 vteřiny před koncem vedl o 3 body. My se ještě dostali k poměrně slušné trojce, ale bez výsledku. Do finálové série hrané na 3 vítězná utkání jsme tak vstoupili prohrou.