67:92
(21:26, 16:23, 7:20, 23:23)

17/09/2011 18:00

Popis zápasu

Úvodní zápas sezony jsme již téměř tradičně sehráli v Holýšově v rámci Krajského Poháru. Úvodní minuty patřili soupeři, který se ujal vedení 3:0, což byl prakticky jediný moment zápasu kdy Holýšov vedl. Od úvodních minut jsme neměli sebemenší problém v útoku. Kde nás však tlačila bota byla obrana. Všichni dělali vše napůl. Vždy jsme dokázali soupeři odskočit na vyšší rozdíl, ale Holýšov svou snahou a naši polovičatostí v obraně dokázal snížit. V poločase jsme si vše asi uvědomili a ve zbývajících 20-ti minutách jasně dominovali. Konečné vítězství o 25 bylo zasloužené.

+ zápasu: rozložení bodů na celý tým, úspěšnost střelby z dlouhé vzdálenosti, výkon Tomáše Hauera

- zápasu: snaha v obraně, řešení situace 2 na 1 nebo 3 na 2, špatný pohyb M. Kozla (no jo no 35 let hoši)