1.liga ČR muži A (2008/2009)

70:52

03/05/2009 18:00

Popis zápasu

Do druhého zápasu finálové série jsme vstoupili energičtěji a s mnohem vetším usílím než předchozí den. Do sestavy se vrátil Jarda Kovanda a hned na začátku zápasu o sobě dával vědět. Jenže soupeř 100% trestal naše chyby v obraně a i přes naší zlepšenou hru jsme v 8.minutě prohrávali 13:20. Jenže následné 2.minuty jsme v obraně nedovolili pražanům nic a naopak v útoku jsme vstřelili 10 bodů, 23:20. Druhá čtvrtina byla velkým bojem o každý metr hřiště. Koš střídal koš, ale mírné vedení bylo stále na naší straně. Poločas 34:30. Ve 3.čtvrtině jsme zlepšili pohyb. Především mladík Honomichl se na rozehárvce činil jak v útoku, tak v obraně, kde ubránil hostujícího lídra Velenského. K tomu po celý zápas dobře hrající trojice Frána, Kovanda, Kubizňák a Vyšehrad neměl šanci. I když je jasné, že nikdo nic nevzdal a Vyšehrad bojoval až do konce, dnes jsme byli lepší, komplexnější a především jsme zlepšili hru a obranu na rozehrávce. Vítězství je dílem celého kolektivu. Děkujeme všem divákům a fandům, kterých se sešlo cca 350 za slušnou domácí kulisu.