TJ Lokomotiva Plzeň "C" vs. BK Přeštice
Krajský přebor muži C (2009/2010)

71:61

15/11/2009 09:30

V nedělním zápase nám chyběl nemocný Hauer a ze soboty zraněný kapitán Kaiser. V zápase jsme vsadili na vytaženou obranu a jednoznačně snahu ubránit kvalitní podkošové hráče soupeře. V první čtvrtině se nám dařilo dodržovat vše co jsme si řekli, jenže příliš mnoho ztrát (za první čtvrtinu 7) nás značně eliminovalo a dovolovalo soupeři s naším celkem stále držet krok, 15:12. Do druhé čtvrtiny jsme vstoupili s jednoznačným odhodláním snížit již zmiňované ztráty a mnohem více najíždět pod koš. Oba aspekty se povedlo dodržet, v poločase jsme vedli 38:25. Jenže, naši hráči si zřejmě začali myslet, že zápas je již rozhodnutý. Výpadek koncentrace zapříčinil to, že proměnit i ty nejvyloženější šance byl najednou problém. Zatímco Přeštice zrychleným přechodem do útoku a velice slušnou spoluprací mezi dlouhými hráči dávali koš za košem. V 10.minutě 3.čtvrtiny rozdíl 3 bodů. V tento moment nám jednoznačně pomohla přestávka mezi třetí a čtvrtou čtvrtinou. Uklidnili jsme se a v poslední čtvrtině jsme již byli lepším a především komplexnějším týmem. Opět jsme vytáhli obranu, opět jsme začali přecházet své obránce na perimetru a opět jsme dokázali eliminovat ztráty.