BKK Holýšov "A" - BC Loko Plzeň "C"
Krajský přebor muži C (2008/2009)

60:103

29/11/2008 18:00

Na půdě nevyspitatelného Holýšova jsme vstoupili do zápasu rozpačitě. Ještě v 7.minutě byl stav 10:10. V tento moment jsme polovičatě bránili, velice špatně jsme v obraně řešili pick and roll Holýšova a v útoku jsme hráli ustrašeně. Konec první čtvrtiny tak skončil 20:18 pro naše barvy. O pauze jsme si řekli co zlepšit a šlo se na to. Hráčům trvalo zhruba 3.minuty než zmíněné rady aplikovali v praxi. Od 3.minuty jsme převzali aktivitu a do konce poločasu jsme si vytvořili 19-ti bodové vedení. O přestávce jsme si jasně řekli, že nelze nic podcenit a pokračvali tak ve zlepšeném výkonu pod oběma koši. Ve druhém poločase jsme jasně dominovali a vyhráli tak vysokým rozdílem 43 bodů. Celý tým zaslouží pochvalu.