BK Přeštice vs. BK Loko Plzeň "C"
Krajský přebor muži C (2010/2011)

50:95

20/11/2010

K zápasu do Přeštic jsme zajížděli s odhodláním vrátit domácím letošní pohárovou porážku. Vzhledem k tomu, že všichni víme, že Přeštice dominují především na dlouhých tak pokyny zněli jasně. Nátlaková obrana po celém hřišti tak, aby dlouzí dostávali co nejméně míčů a my dali co nejvíce jednoduchých košů. Vše se nám povedlo splnit do puntíku. Domácí nevěděli kam dřív skočit. Poločasové vedení 50:19 bylo sice možná malinko překvapivé, ale zasloužené. Vzhledem k tomu, že ani po poločase nikdo z našeho celku nepovolil tak naše vedení stále narůstalo až na konečných 45 bodů. Dnes jsme podali jednotný výkon založený na nátlakové obraně, všichni hráči si zaslouží pochvalu. Jestli ono to nebude tím, že chyběli vykopávky M.Kozel a Jiřík Kaiser :)))) to zas bude od mladých keců uffffff.