Lokomotiva Plzeň - Sokol Vyšehrad
U18 extraliga junioři (2007/2008)

82:80

07/10/2007 10:00

Do utkání s Vyšehradem jsme vstoupili výborně a po 1. čtvrtině vedli 33:18. Soupeř ve 2. čtvrtině začal bránit zónově a do poločasu náš náskok snížil na sedm bodů. Do úvodu druhého poločasu jako kdyby ani naši hráči nenastoupili a soupeř zaznamenal 17 bodů v řadě! V 8. minutě 3. čtvrtiny jsme prohrávali již o 12 bodů a vzhledem k našemu hernímu projevu to vypadalo, že na výhru opět nedosáhneme. Risk v podobě celoplošného presinku nám ale přinesl ovoce a za zbylou minutu a půl třetí čtvrtiny jsme soupeři vstřelili 11 bodů. Poslední čtvrtina byla velmi vyrovnaná a bojovná. K naší velké radosti zápas rozhodl Pecka, když vstřelil koš se závěrečným klaksonem. I když náš výkon opět nebyl ideální, družstvo ukázalo velkou vnitřní sílu.